Nano Dezenfektan Ag

    Nano Dezenfektan Ag(Anaokulu Dezenfektan Hizmetleri)

Nano Dezenfektan Ag (Anaokulu Dezenfektan Hizmetleri)

Hakkımızda

Nano Hijyen 2016 yılında faaliyete geçmiştir.  Nano Hijyen firması Silvertech Kimya San. Tic. Ltd. Şti. 'nin İstanbul uygulayıcı bayisi ve satış noktasıdır. Nano Hijyen olarak Silvertech Kimya sanayisinin 2003 yılından itibaren sektördeki deneyimlerinden yararlanarak sektörün ihtiyacı olan hem bugünün hem de geleceğin çevreye saygılı ve zarar vermeyen ürünlerini sektöre kazandırmayı hedeflemiştir. 
Nano Hijyen;  bulaşıcılığın olduğu, hastalık riski oluşturan tüm alanları (kreşler, anaokulları, ilkokullar, kolejler, camiler, ulaşım terminalleri, oteller, yemekhaneler, hastaneler) dezenfekte ederek, yaşanabilir bir çevre oluşturmayı ve bu çevreyi oluştururken de doğaya saygılı olmayı ilke edinmiştir. 
Bu ilke doğrultusunda satışını ve uygulamalarını yapmakta olduğumuz,sağlık bakanlığından onaylı ruhsatlı dezenfektanlarımız ile sektörümüze destek vermekten gurur duyuyoruz. 
Ürünlerimiz bugün üç kıtada pek çok ülkede içme suyu temizliğinde, yaşam alanlarında, hastane hijyeninde, tarım alanlarında ve gıda üretimi gibi pek çok alanda kullanılmak üzere ihraç edilmektedir.

OKULUNUZDA VİRÜS VE BAKTERİLERE GEÇİT VERMEYİN

Yaşadığımız çevrenin temizlik ve hijyenine ne kadar dikkat etsekte çevremiz sıcak veya soğuk hava koşulları fark etmeksizin bakteriler ve virüsler ile çevrilidir. Birçok tedbir yöntemi ile bu virüs ve bakterilere karşı kendimizi korumaya çalışırız. Virüsler bağışıklığı henüz tam gelişmemiş çocuklar vasıtasıyla anaokullarına taşınır ve buradan da okul eşyalarına bulaşır. Böylece anaokulunuz, virüs ve bakterinin diğer çocuklara geçiş noktası haline gelir.

“ Nano Hijyen “ uygulaması ile anaokulunuzda ki yerleşik tüm virüs ve bakterilere karşı artık savunmasız değilsiniz.

Nano Hijyen Silperox uygulaması sonrasında tüm ortamlar beş dakika içinde bilinen ve risk grubunda olan 650 bulaşıcı virüs ve bakteri yok olur. Uygulama sonrası anaokulunuz etkisini 3 ay boyunca koruyan Nano Hijyen ile hastalıklara kapısını kapatmış olacaktır.

Alışılan temizleme yöntemleri ile yapılan temizlik kısa süreli hijyen sağlamaktadır. Bu yöntemler ile yapılan temizlik işlemleri sonrasında birçok bakteri ve virüs üremeye devam ederler ve hatta bazı bakteri ve virüsler birçok temizlik malzemesine dayanacak kadar güçlüdürler. Bunun yanı sıra kullanılan bir çok temizlik malzemesi insan sağlığına ciddi zarar vermekle beraber kanserojen maddeler içermektedir.

Nano Hijyen Silperox uygulaması ile 5 dakika içerisinde maksimum seviyeye ulaşıp başlayan etkisi tam 3 ay boyunca öğrencilerinizi güvende tutacaktır. Böylelikle hastalıkların sık görüldüğü dönemlerde sınıflarınız boşalmayacak eğitiminiz aksamayacaktır. Bazı salgın hastalık yaşanan anaokullarının mevcutları yarı yarıya düşebilmektedir. Nano Hijyen Silperox uygulaması ile artık bunu önüne geçebileceksiniz.

" Nano Hijyen Silperox " Sağlık Bakanlığı ve TSE onay belgelidir.

Neden " Nano Hijyen Silperox " Uygulaması Tercih Edilmelidir ?

Nano Hijyen Uygulamasının patentli eşsiz formülasyonu olan Silperox kolloidal gümüş+hidrojen peroksit (H2O2) içerir ve klasik gümüş uygulamasının gelişmiş halidir, daha da etkilidir.

Nano Hijyen Silperox uygulaması ile çok güçlü anti bakteriyel ve anti viral etkinlik başlar ve virüsler ile bakterilere tüm kapılar kapanır.

Kızamık, grip, boğmaca, menenjit, kabakulak, zatürre, zona, kuş gribi, domuz gribi, koli basili gibi bir çok hastalığın yayılması ve bulaşması engellenir.

Polio Type 1 , Polio Type 5 , Hepatit B , Hepatit C , Hiv , H1N1 gibi bir çok virüs üzerinde uygulama sonrasında 5 dakika içerisinde yok edici özelliğe sahiptir.

Nano Hijyen Silperox zararlı kimyasal bileşik içermediğinden dolayı çevreci ve sağlığa zararı olmayan bir üründür.

Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ortamda ki bütün kötü kokuları yok eder.

Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ortamda ki mantarları yok eder ve yeniden oluşmalarını engeller.

Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ardında her hangi bir leke veya koku bırakmaz. Geri kalan tek şey hijyenik bir ortam, su ve oksijendir.

Nano Hijyen Silperox uygulaması diğer tüm yöntemlerden daha ekonomik dezenfeksiyon imkanı sunar.

Nano Hijyen Silperox uygulanan anaokullarında yerleşen hastalıklar yok edildiğinden okulda hastalanan öğrenci sayısı azalır.

Gümüş  Suyunun Tarihteki Yeri ve Geliştirilmiş En Son Hali Silperox

En eski gümüş buluntular MÖ 4. yüzyıla kadar dayanmaktadır. Gümüşün tıbbi amaçlarla ilk olarak Mısırlılar kullanılmış olup daha sonra da Yunanlar, Romalılar, Persler ile Hintler ve Çinliler tarafından da tıp alanında kullanılmıştır.

14. yüz yılda gümüşün kaşıntı , hemoroit üzerinde olumlu etkisi olduğu tespit edilmiştir. İlerleyen zamanlar da metabolizmanın güçlenmesine katkısı olduğu anlaşılmıştır. Kullanımı yaygınlaştıkça yapılan araştırmalar ile gümüşün bir çok hastalığı engellediği tespit edilmiştir.

1940'lı yıllara kadar koloidal gümüş ; antibiyotik yerine kullanılıyordu. Sentetik antibiyotiklerin piyasaya sürülmesi ve maliyetlerinin daha uygun olması sebebi ile gümüş unutulmaya ve unutturulmaya başlanmıştır.

Bugüne kadar pek çok insan gümüşün insan sağlığına faydalı etkilerinden haberdar bile değildi. Sentetik antibiyotiklerin bakterilere karşı başarısız kalması, bakterilerin sentetik antibiyotiklere karşı direnç geliştirmeleri ve sentetik antibiyotiklerin yan etkilerinin neredeyse yararlarından daha fazla olması sonucunda alternatif antibiyotik arayışları başladığında, 1940’lı yıllardan sonra adeta unutturulmaya çalışılan koloidal gümüş, günümüzde tekrar hatırlandı.

Gümüşün antibiyotik özellikleri aslında çok eskiden beri biliniyor. Gümüşü günlük hayatlarında, mutfak gereçleri, süs eşyası, saklama kabı olarak insanların sürekli kullandıklarını biliyoruz. İngiltere’de ağzında gümüş kaşıkla doğmak diye bir deyim vardır. Bu deyim doğuştan şanslı insanlar için kullanılır.

Eskiden zenginler yeni doğan çocuklarına emmesi için gümüş kaşık verirlerdi. Böylece çocuk, hastalıklara karşı korunmuş oluyordu.

Kolloidal gümüş geniş spektrumlu bir antibiyotik şeklinde etkide bulunur ve tüm tek hücreli parazitleri, yani bakterileri, virüsleri ve mantarları kısa süre içinde öldürür. Yaklaşık 650 farklı hastalık tetikleyiciye karşı etkili olduğu bilinmektedir. Gümüş moleküller, tek hücreli bakterilerin içine girer ve orada oksijen kazanımından sorumlu olan enzimi bloke ederler. Parazitlerin metabolizması bozulur ve ölmeye başlarlar.

Tüm bu bilgilerden sonra Silver Tech laboratuarlarında en son teknoloji kullanılarak üretilen silperox üstün koloidal gümüş formülünü  geliştirip hidrojen ve oksijeni entegre ederek formülü daha da ileriye taşımıştır. Formülün bu hali ile koloidal gümüş +h2o2 (hidrojen+peroksit) formülü ile etkinliği ve koruyuculuğu kat be kat arttırılmıştır.

İletişim Bilgilerimiz

  • Adres: Esentepe Mah Erkılıç Sk Yasa Kule No:45 KARTAL / İSTANBUL
  • Telefon: 0507 858 38 50
  • Email: info@nanodezenfektanag.com

                                                                                  ANAOKULLARI BURADA DESIGN BY  GÖRSEL SUNUM